O Firmie

PPHU ZORZA – TRADE Sp. z o.o. jest firmą o długoletniej tradycji na polskim rynku opakowań z tworzyw sztucznych, a początki jej istnienia sięgają lat 50-tych XX wieku. Firma, wzięła swój rodowód i kontynuuje tradycje Spółdzielni Inwalidów Zorza a następnie PPHU Zorza S.A.


Przez cały okres istnienia PPHU Zorza-Trade sp. z o.o. jest koncesjonowanym producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Nasza firma skupiona jest obecnie na produkcji detali dla przemysłu farmaceutycznego, weterynaryjnego, kosmetycznego i spożywczego obarczonych dużymi wymaganiami co do wymiarów i jakości wykorzystanego tworzywa do produkcji – tworzywa z certyfikatami jakości. Naszymi odbiorcami są największe korporacje farmaceutyczne oraz zakłady weterynaryjne reprezentujące w/w branże.


Wszystkie nasze wyroby posiadają świadectwa dopuszczenia do obrotu, wydane przez Instytut Leków, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego jak również Państwowy Zakład Higieny. Firma spełnia wszystkie wymagania i rygory nałożone przez powyższe instytucje w zakresie procesów technologicznych.


W toku wieloletniej współpracy nawiązaliśmy kontakty i współpracę z najlepszymi narzędziowniami w kraju przy projektowaniu i produkcji form wtryskowych przez co jesteśmy w stanie zoptymalizować konstrukcję formy tak aby obniżyć koszty wytworzenia narzędzia i koszty produkcji wypraski. Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych zarówno z wykorzystaniem narzędzi zaprojektowanych i wykonanych przez nas jak i narzędzi powierzonych przez klienta. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oparty na nowoczesnych maszynach do wtrysku oraz rozdmuchu.


Przygotowani jesteśmy do produkcji wyprasek dla bardzo wymagających klientów, praktycznie z każdego rodzaju tworzyw sztucznych. Produkujemy wyroby z takich tworzyw jak: PS polistyren, PE polietylen, PP polipropylen, ABS, PET. Ze względu na rodzaj tworzywa zastosowanego na wypraski, stosujemy urządzenia pomocnicze odpowiednio przygotowujące granulat do wykorzystania w produkcji. Granulat jest oczyszczany, poddawany suszeniu i odwilżaniu.


Nasi klienci doceniają nasz wkład w rozwój ich projektów oraz utrzymywane przez nas wysokie standardy produkcji, montażu oraz usług logistycznych. Jesteśmy niezawodni gdy przychodzi nam realizować pomysły naszych klientów. Nasi klienci zawsze wiedzą czego mogą od nas oczekiwać. Jesteśmy niezawodni a nasza praca jest oparta na jasnych zasadach:


  • Niska cena
  • Nieustannie się doskonalimy
  • Dotrzymujemy obietnic
  • Jesteśmy szczerzy i otwarci